זק פיקוח וניהול בניה

בדק בית מחיר

לקראת בדיקה של דירה ישנה או חדשה שאתם רוכשים או אפילו שוכרים לטווח ארוך, יש כמה פעולות חשובות שצריך לעשות. אחת מהן היא בדק בית. לקראת הזמנה מקצועית יש כמה שיקולים, ישנם מספר פרמטרים לקחת בחשבון, ואחד מהם הוא המחיר. חברת זק שירותי הנדסה בבעלות עידן זק מציעה מחיר הוגן לעבודה.

למה משמש דו"ח בדק בית

  • דו"ח איש המקצוע לבדק הבית מוצג לעיתים בבית המשפט כראיה במשפט שהוגש על ידי אחד הצדדים. במצב זה מוגשים לבית המשפט שני דוח"ות זה מהמוכר וזה מהקונה. כל אחד מעמיד מומחה מטעמו. כמו בתחומים אחרים בשוק הפרטי גם בתחום בדיקת הליקויים אין מחיר אחיד. בנוסף למחיר הבסיסי גובה כל חברה תוספות מחיר שונה כמו : בדק בית לווילות, לדירות שמעל 90 מטרים. המחירים נעים, בהתאם לעבודה, בין 800-3000 שקל.
  • לא אחת מוגשות תביעות הדדיות לבית המשפט בגלל דו"ח בדק הבית שנעשה על ידי איש מקצוע ואחד הצדדים אינו מקבל את מסכנותיו (בדרך כלל המוכר). התובע רשאי להוסיף את עלות הדו"ח ולתבוע החזר מהנתבע. כל סעיף מהלקויים בדו"ח מתומחר, בסיומו של הדו"ח יש אומדן כללי לתיקון הליקויים מה שיכול לתת למזמין העבודה תמונה לגבי הוצאות הקשורות לעסקה.

המחיר קובע, אבל איך בוחרים חברת בדק בית

חברת זק שירותי הנדסה בבעלות עידן זק מבטיחה עבודה ברמה הגבוהה ביותר, וזאת מכיוון שיש לה הכלים, הניסיון והידע העשיר ביותר, בכל רמות הבדיקה. הנדסה, תשתית, אדריכלות ועוד – כל העבודה מפוקחת ברמה הגבוהה ביותר, ובדק הבית חוסך לכם התעסקות עם ליקויים עתידיים כמו ליקויים קיימים ונסתרים.

מה עושה חברת בדק בית בתמורה לתשלום

כאמור בדיקות קטנות עולות כמה מאות שקלים, ובדיקה של דירה גדולה מעל 100 מטר עולה כמה אלפי שקלים. מה שכן, חשוב מאד להקפיד: בדק בית צריך להיעשות בטרם נופלת החלטה על רכישת דירה בעיקר מיד שנייה. מצבה של דירה יד שניה יכול להיות גרוע אם כי לא רואים זאת בעין הצנרת המוצפנת מתחת לרצפה עלולה להתפוצץ בכל רגע. לאחר חתימת חוזה רכישה העלות לתיקונים ושיפוצים יהיה על רוכש הדירה אלא אם עשה בדק בית בטרם חתם על ההסכם.

מעוניינים לערוך בדיקה יסודית למבנה? דברו איתנו ונשמח לעזור:
טלפון: 054-3132-842
דוא"ל: sackhome@gmail.com
סגירת תפריט