פיקוח על שיפוץ

הגיע הזמן לשפץ? אנחנו גרים במשך מספר שנים בבית, מכירים כל פינה ופינה בו איך לעיתים מגיע השעה לרענן, להכניס קצת אור וצבע חדש, בקיצור להתחיל לשפץ ולוודא שיש לכם פיקוח על שיפוץ!

מעצבים רבים יגידו לכם שהדרך להתאהב מחדש בדירה שלכם היא לחדש את פניה, מלבד זה אנו יודעים ששיפוץ זה לא דבר פשוט, מעבר לעלויות הרבות ישנם חששות שהדברים לא התקיימו כמצופה, ויגרמו נזקים שהם בור ללא תחתית ובדיוק למצב זה נועד פיקוח על שיפוץ

באיזה מקרים מבצעים פיקוח על שיפוץ

עומדים לפני שיפוץ? ישנם מספר כללים שעמידה בהם עשויה להפחית באופן משמעותי את הסיכון וההפתעות בדרך, אחד מהם זו בדיקה קטנה שנקראת כתב כמויות, בדיקה זו מבוצעת ע"י כמאי מוסמך. ובעזרתה תוכלו להבין בדיוק כמה יעלה לכם השיפוץ מבחינה חומרית וכך תשלמו בדיוק ולא מעבר למה שצריך.

חשיבות מפקח על הקבלן

אתם אולי מומחים במקצוע שלכם אבל לא בתחום של הבניה והשיפוץ. כשאתם משפצים את הבית הפרטי שלכם, את הנחלה שלכם, כדאי וחשוב לברר ולבחור קבלן שיפוצים שיש עליו המלצות טובות. אבל מה שמתאים לאדם אחד לא תמיד מתאים לאחר. אז איך תדעו שהקבלן ייתן לכם את החומרים הכי טובים את העובדים הכי טובים. יעבוד בחריצות ובמקצועיות? הקבלן שלכם יעשה הכול טוב יותר וכפי שצריך, אם תמנו לו מפקח.

לקבל מהקבלן את המקסימום

פיקוח על שיפוץ יסייע לכם לקבל מהקבלן את המקסימום. הוא יעבוד כפי שצריך כאשר מפקח משגיח עליו. מפקח על שיפוץ עובד עם הרבה בעלי מקצוע ומכיר הרבה אנשים. הקבלן יודע זאת ויעשה מאמץ ליצור התרשמות חיובית מהעבודה שלו. הוא ישקיע חומרי בניה טובים. ידאג שהתקציב יהיה הוגן ולפי התכנון, יקצה עובדים טובים לפרויקט יפקח על עבודתם יותר מהרגיל וידאג שתקבלו תמיד הכול כפי שצריך.

פיקוח על ידי מפקח מקצועי בתחום השיפוץ

כאשר מפקח על שיפוץ עוקב אחרי עבודות הקבלן לא יכול לטעון טענות לא נכונות כי המפקח מבין בתחום הבניה יידע בדיוק מה עשו ואיך עשו בשיפוץ. מפקח שיפוצים יראה את רמת העבודה ידווח לכם אם רמת העבודה תקינה ויעיר לקבלן ולעובדים במידה ורמת העבודה אינה מספקת ואינה מניחה את הדעת.

עמידה בלוח זמנים

בכל פרויקט שיפוצים יש לוח זמנים. אם לא קבעתם לוח זמנים שקשור גם בקצב התשלומים, דעו כי מומלץ כך לעשות. וזאת כדי לוודא שהעבודות יבוצעו בזמן והפרויקט לא יימשך ויתארך ללא צורך. כאשר יש תשלום צמוד לכל שלב בהתקדמות השיפוץ יש לקבלן תמריץ לבצע בקצב הנדרש את השיפוץ שלכם. המפקח על השיפוץ ידאג שקצב השיפוץ יתבצע לפי מה שקבעתם בחוזה או לפי כל הסכם אחר שיש ביניכם מפקח על שיפוץ יוכל להעריך עוד לפני שיש איחור בלוח הזמנים אם קצב העבודה יאפשר עמידה בתאריכי היעד המוקצבים לפרויקט. מפקח שיפוץ יוכל לסייע להשיג קבלנים וחומרי בניה איכותיים, וכן ידאג לשמירה על ניקיון והגנה על הנכס שלכם שעובר שיפוץ.