זק פיקוח וניהול בניה

בדק בית דירה מקבלן

בדק בית הוא אחד הסעיפים המופיעים בחוזי רכישת דירות הן מקבלן והן יד שנייה. למרות שאין זו חובה, זהו דבר חשוב מאד, כדי שלא תקנו חתול בשק. בדק הבית נעשה כדי לוודא שהדירה עומדת בתקנים ושכל מה שנחתם עליו בהסכם אכן נעשה בפועל. בסופו של דבר, בדק בית דירה מקבלן היא הדרך היחידה לדעת שמה שקניתם זה בית ללא ליקויים הנדסיים, בטיחותיים, תשתיתיים או עיצוביים. ללא בדק בית, אין לכם הבטחה זו.

בדק בית דירה מקבלן – רגע אבל הקבלן איננו אחראי למה שהוא מוכר?

עקרונית כן, הוא מחויב למכור דבר שקוף וכנה. חוק מכר דירות מ-1973 ועדכונים מאוחרים יותר מחייב אותו לתת תקופת בדק בית ואחריות,  הוא אחראי לכל תיקון שנדרש. לכן, חשוב מאד לא למהר לקחת את המפתחות מהקבלן, ולעשות בדק בית דירה מקבלן. אתם צריכים חברה מקצועית שתעשה בעבורכם את העבודה,אנו  בזק שירותי הנדסה בבעלות עידן זק, בעל הניסיון העשיר בתחום זה.

לא כל רוכש דירה יודע לאתר את הליקויים שמתגלים מכל סיבה שהיא בין אם העבודה לא נעשתה בצורה מקצועית על ידי הקבלן וצוות העובדים שלו או בגלל שימוש בחומרי גלם שלא כפי שפורטו במפרט הטכני שצורף כנספח להסכם או בכל סיבה שהיא. ליקוי שמתגלה במסגרת שנת האחריות על הקבלן לדאוג לתקנו. לכן חשוב מאד לעבוד עם חברת בדק בית טרום קבלת המפתחות או מיד לאחר מכן..

קצת ענייני אחריות – מה מחויב הקבלן לתקן לפני מסירת המפתחות

הקבלן מחויב לבצע תיקונים על פי הרשום בתחומי האחריות השונים לחוק מכר דירות הוא מקבל שנתיים לעשות תיקונים כמו עבודות ריצוף או חלונות אלומיניום. הוא מקבל שלוש שנים אם יש כשלי תשתית, דודים ומכונות. תקופה זו נכונה גם לגימור הגינה או שיפוצים אסתטיים. מערכת הביוב והתשתית של המים מקבלות חלון של ארבע שנים לכל היותר לתיקון. זה זמן לא מעט, לכן חשוב לעבוד עם חברת בדק, כמו זק שירותי הנדסה בבעלות עידן זק שיכולה לקצר את הטווחים ולדעת איך לשאת ולתת עם הקבלנים.

איך בוחרים בודק מקצועי שיעשה עבורכם בדק בית

בודק מקצועי צריך להיות מהנדס או הנדסאי בניין, בעל ניסיון עשיר בניהול ופיקוח בניה ובעל ניסיון עשיר במתן חוות דעת הנדסאיות הקבילות בבתי משפט, עידן זק הינו מומחה בעל רקורד עשיר, ניסיון רב ומאות לקוחות מרוצים,.

אם אתם רוצים בדק בית ברמה גבוהה, חברת זק שירותי הנדסה בבעלות עידן זק תשמח לעמוד לרשותכם ולסייע לפרויקט שלכם.

מעוניינים לערוך בדיקה יסודית למבנה? דברו איתנו ונשמח לעזור:
סגירת תפריט