בדק בית ברמלה ע"י בודק מוסמך

זקוקים לבדק בית ברמלה? פנו אלינו, רמלה היא אחת הערים בהם חל הזינוק הגבוה ביותר של ערך הדירות בשנים האחרונות, מדובר על עשרות אחוזים של תשואה מניבה ויחד עם זאת חלה גם התפתחות מואצת של העיר הן בתהליכי פינוי בינוי והן בשכונות חדשות כדוגמת נאות שמיר עם עשרות מגדלים רבי קומות ושכונת מצליח.

למה לעשות בדק בית ברמלה? רב הנסתר על הגלוי!

ביצוע בדק בית הוא קריטי בעת רכישת נכס מכיוון שהוא יכול לחשוף פגמים נסתרים ובעיות שאולי לא נראים לעין. במקרים רבים מתגלים ליקויים שעלותם יכולה להגיע לעשרות אלפי שקלים לתיקון או החלפה. ליקויים אלו יכולים לנוע ממפגעי בטיחות ועד לליקויים מקצועיים המשפיעים על המראה האסתטי של הבית, וחלקם אף עלולים לחרוג מהתקן.

בביצוע בדק בית, אנחנו בזק שירותי הנדסה יכולים לזהות בעיות אלה ולהצביע עליהם במדויק עם תמונות ונספרי תקן, הביום הבדיקה תקבלו דוח מסודר על כל פרט ופרט עם מהות הליקוי, המלצה לתיקון ועלות התיקון. הדוח כביל בבית משפט בעת הצורך.

ליקויים לדוגמה

מתי כדאי להזמין בדק בית?

הזמן הנכון והטוב ביותר להזמנה של בדק בית תלוי בסוג הרכישה שלכם:

  1. אם מדובר בבית מקבלן, לאחר שהבית כבר בנוי ואתם ממש לפני קבלת המפתח, זה הזמן להזמין את הבדיקה. בשלב הזה הקבלן עוד נמצא במקום, העובדים וחומרי הבניה עוד נמצאים שם, וכל ליקוי יהיה ניתן לבדיקה ותיקון תוך כדי עבודה, כך שזה יושלם מהר ככל האפשר.
  2. אם מדובר בבניה פרטית של וילה פרטית או בניה פרטית אחרת כדאי לעבוד עם חברת בדק בית או בודק מוסמך אשר יהיו נוכחים לאורך כל תהליך הבניה. הם יוכלו לזהות חריגות או ליקויים תוך כדי הבניה מה שיהפוך את התיקונים להרבה יותר מהירים ותוך כדי בניה, ויבטיח לכם בסיום הפרוייקט דיוק מירבי.
  3. במידה ומדובר ברכישה של דירה מיד שניה, כדאי להזמין בדק בית לפני שאתם חותמים על ההסכם. יכול להיות שתגלו ליקויים משמעותיים מאוד אשר התיקון שלהם הוא יקר ומשמעותי מאוד, ויכול לעמוד על סכומים שהופכים את הרכישה של הבית לכלל לא משתלמת כך שתחליטו לוותר על הרכישה, או שאת סכום התיקונים תוכלו להוריד מהמחיר של הבית ולנהל משא מתן נכון על הרכישה. בכל מקרה, בדק הבית מאפשר לכם להיות בטוחים שאתם לא קונים חתול בשק ואתם יודעים בדיוק על מה אתם משלמים. כך אתם יכולים להיות בטוחים כי הרכישה של אותו בית היא הכי נכונה עבורכם.

במה יעזור לכם דו"ח בדק בית בבדיקה של דירה מיד שניה?

כאשר אתם עומדים לקבל דירה מקבלן, דו"ח בדק בית מאפשר לכם להתנהל מול הקבלן בכדי לדרוש ממנו לבצע את התיקונים הנדרשים, או לפנות איתו אל בית המשפט בכדי שבית המשפט יחייב את הקבלן לתקן את ליקויי הבניה על פי החוק.

במקרה של דירה מיד שניה אמנם אתם לא יכולים לדרוש תיקונים, אך אתם בהחלט יכולים לעשות שימוש בדו"ח הזה על מנת לנהל משא ומתן עם מוכר הנכס, ובמידה וקיבלתם הפחתה במחיר הדירה וסגרתם את העסקה, עוד לפני שאתם נכנסים אל הבית כדאי לפנות אל אנשי מקצוע אשר יעבדו בהתאם לדו"ח בדק הבית ויבצעו תיקונים של כל הליקויים שהתגלו.

כך לא יקרה מצב שלאחר המגורים בדירה הליקויים הללו ישפיעו על החיים שלכם בה ותצטרכו לבצע שיפוצים משמעותיים בבית תוך כדי שאתם גרים בו, מה שיוסיף אי נוחות רבה למתגוררים בבית, דבר שאתם יכולים לחסוך מראש.

רטיבות בקירות הבית