בדק בית בחדרה

המושג בדק בית בחדרה הוא מושג שרבים מרוכשי הדירות מכירים, והיום כבר רבים יודעים שחשוב להזמין את השירות הזה לפני כניסה לבית חדש או לפני רכישה של נכס. מה שרבים לא יודעים הוא שבדק בית אתם יכולים גם לבצע בדירה שאתם כבר מתגוררים בה, אם ביצעתם לאחרונה שיפוצים.

גם לאחר שיפוץ בוחרים בדק בית בחדרה

בדק בית בחדרה או בכל עיר אחרת נחשב בגדר חובה, גם אם למראית עין עבודות השיפוצים נראות מקצועיות ואיכותיות, אתם עשויים לגלות כי המציאות קצת שונה. לא מעט קבלנים בתחום ינסו להוזיל את העלויות שלהם ולהגדיל את הרווח שלהם באמצעות שיטות בניה לקויות, חוסר תשומת לב לפרטים הקטנים או שימוש בחומרי בניה פחות איכותיים, וככל שתהיו מודעים לכך בזמן, כך יהיה לכם הרבה יותר קל לטפל בכך מול הקבלן ולדרוש את התיקונים המגיעים לכם.

טיפ חשוב, אם אתם מתכוונים לבצע שיפוץ ככלי בביתכם מומלץ לשכור  את שירותיו של מפקח בניה בכדי לפקח בכל שלב שהשיפוץ מתבצע כהליכתו, הן מבחינת החומרים והן מבחינת טיב העבודה ולא פחות חשוב, הכסף שאתם משלמים.

פלס 0.60 מ' דיגיטלי
פלס 0.60 מ' דיגיטלי לבדיקת שיפועים במרפסות ובמקלחונים

מה ניתן למצוא בביצוע בדק בית בחדרה?

בדק בית בחדרה גם בשיפוצים, אם סיימתם עבודות שיפוצים בבית תוכלו להזמין בדק בית מקצועי אשר יבדוק היטב את העבודות אשר בוצעו בבית שלכם. בבדק הבית יבדקו את חומרי הבניה בהם השתמשו, התאמה לתקנים הנדרשים באותו סוג של שיפוץ, התאמה לתכניות שלכם, ליקויי בניה שונים (גלויים ונסתרים) ועוד.

בנוסף, בבדיקה יבדקו האם בזמן השיפוצים ביצעו פעולות אשר גרמו לנזק למבנה. פעמים רבות לאחר עבודות שיפוצים מבחינים בנזקים כאלו, כמו פגיעה בשלד, פגיעה במערכת החשמל, האינסטלציה, האיטום ועוד. לכן, אם אתם רוצים להיות בטוחים כי השיפוץ הושלם בהצלחה – אל תוותרו על בדק בית.

מדיד מרווח
כשיר זה משמש אותנו לבדיקת הפרשי גובה בין מרצפות

מה עושים אם התגלו ליקויים?

אם מתגלים ליקויים בעבודות השיפוצים, בעזרת הדו"ח של בדק הבית אתם יכולים לחייב את קבלן השיפוצים שביצע את העבודות בבית שלכם לבצע את התיקונים הדרושים. אם הוא לא מוכן לבצע זאת – הדו"ח יכול לשמש אתכם ברשות השופטת בכדי לחייב את הקבלן לבצע את התיקונים הללו או להעניק לכם פיצוי כספי אשר יאפשר לכם לשכור שירות של קבלן שיפוצים אחר לבצע את התיקונים הדרושים.

מד זוית דיגיטלי – מכשיר זה משמש לבדיקת זויות בין קירות
מד זוית דיגיטלי – מכשיר זה משמש לבדיקת זויות בין קירות

האם קיים בדק בית לבניה קלה?

בהחלט כן. היום אתם יכולים למצוא חברות בדק בית המתמחות במגוון רחב של שיטות בניה וחומרי בניה שונים כך שהוא יוכל לבדוק בצורה המיטבית את עבודות השיפוצים והבניה אשר בוצעו בבית שלכם. גם אם מדובר בבניה קלה, בניה מעץ או כל סוג של מבנה אחר. וודאו כי המהנדס או ההנדסאי אותו אתם מזמינים לבצע את בדק הבית באמת מתמחה בסוגי הבניה הללו ויכול לבצע עבורכם את הבדיקות הנדרשות על הצד הטוב ביותר ובהתאמה מלאה לצרכים שלכם.

מד רטיבות פרוטימטר
מד רטיבות פרוטימטר לבדיקת רטיבויות ואינדיקציה לגבי מקור הרטיבות

מתי להזמין את בדק הבית?

אם אתם מבצעים שיפוצים מסיביים בבית כדאי לבצע בדק בית לפחות פעמיים – פעם אחת במהלך עבודות השיפוצים ופעם אחת בסיום העבודות. הבדיקה המבוצעת במהלך העבודות תאפשר לאתר ליקויים תוך כדי עבודות הבניה וכך להביא לתיקון מהיר ונוח יותר.

סגירת תפריט
ניכנסים לדירה חדשה או יד שניה?
אצלנו תקבלו את בדק הבית הכי מקיף שיש
דברו איתנו ונשמח לעמוד לשירותכם
דילוג לתוכן