בדק בית בכפר סבא

לייעוץ מהיר חייגו: 054-3132842

אם אתם עומדים לפני רכישה של בית, או לפני כניסה לדירה מקבלן, בוודאי כבר שמעתם את המושג בדק בית. היום כבר רבים מבינים את המשמעות והיתרונות של בדק בית בכפר סבא, ובכלל, ורבים מבינים כי המשמעות של בדק הבית יכולה להיות קריטית עבורם בעתיד.

בדיקת בדק בית אשר מבוצעת על ידי בודקים מומחים ומנוסים מובילה אתכם לקבלת דו"ח ממצאים מלא ומפורט על הנכס, הכולל את כל הליקויים שאותרו, אם אותרו, באותו הנכס.

מה תוכלו לעשות עם הדו"ח לאחר שתקבלו אותו? מה היתרונות של בדק בית? קראו את המאמר הבא ותמצאו את התשובה.

מה עושים לאחר גמר בדק בית?

לאחר שהבודק מסיים לבצע את בדק הבית ומעניק לכם את דו"ח הבדיקה עומדות בפניכם כמה אפשרויות:

אם מדובר בדירה מיד שניה – לעיתים הנזקים והליקויים הם רבים והתיקונים הנדרשים מאוד יקרים, מה שיכול לגרום לכם להבין כי עדיף לוותר על הרכישה. במקרים אחרים, בהם מדובר בליקויים ברי תיקון, תוכלו להתמקח עם המוכר על מחיר הדירה, ולדרוש או שהוא יבצע את התיקונים הללו, או שיפחית לכם את עלויות התיקונים ממחיר הדירה.

אם מדובר בדירה חדשה מקבלן – תוכלו לפנות אל הקבלן יחד עם דו"ח בדק הבית ולדרוש ממנו לבצע את התיקונים של ליקויי הבניה אשר התגלו. במידה והוא יסרב לבצע את התיקונים הללו, תוכלו לפנות יחד עם דו"ח בדק הבית ישירות אל בית המשפט כך שידרשו ממנו לבצע את האמור. לכן גם חשוב לבצע בדק בית מוקדם ככל האפשר על מנת שלא לאפשר לקבלן אפשרות טענה לכך שאתם אחראיים לנזק מסוים ולא הוא.

האם ההוצאה על בדק בית באמת כדאית?

אין ספק, רכישה של בית בישראל הינה רכישה הכוללת הוצאה כספית גדולה מאוד, ולכן בתקופה הזו רוב האנשים מעדיפים לחסוך כמה שיותר. יחד עם זאת, ישנן הוצאות שהן ללא ספק משתלמות ויכולות לעשות שינוי משמעותי מאוד ברכישה שלכם, אחת מההוצאות הללו היא ההוצאה על בדק בית.

ללא ידע וכלים מקצועיים, אתם לא באמת יכולים לדעת מהם הליקויים הקיימים במבנה ואתם עלולים לרכוש בית אשר בסופו של דבר תגלו כי עליכם להוציא עוד הרבה מאוד כסף על תיקונים בו, או לגלות ליקויים בדירה חדשה לאחר שהסתיימה תקופת הבדק ועליכם לשלם על התיקון של הליקויים הללו בעצמכם.

הסיכון הוא רב מאוד, והניסיון לחסוך בעלויות של בדק הבית עשוי בסופו של דבר לעלות לכם הרבה יותר. לכן, אל תוותרו עליו.

הדבר החשוב ביותר שעליכם לדעת – בחרו את אנשי המקצוע הנכונים

לייעוץ מהיר חייגו: 054-3132842

לאחר שהבנתם עד כמה חשוב להזמין בדק בית בכפר סבא, עליכם לדעת כי ישנה חשיבות גדולה מאוד לחברה שתבצע אותה. פנו אך ורק אל אנשי מקצוע מומחים אשר יש להם מספיק ניסיון בתחום ויוכלו לספק את התוצאות הטובות ביותר.