בדק בית בנהריה

בנהריה רואים בשנים האחרונות אחוזי בניה גבוהים מאוד, העיר התפתחה מעבר להיכר – בין אם זה בשכונת נהריה הירוקה, הרחבות שונות בשכונות הישנות ופרויקטים של תמ"א 38 בכל רחבי העיר. הבניה הגבוהה מובילה להגירה חיובית אל העיר, ורבים עוברים מהערים השכנות להתגורר בה. אם גם אתם חושבים על מעבר לנהריה, בין אם לדירה חדשה מקבלן ובין אם לבית מיד שניה, בדק בית בנהריה הינה בדיקה שאתם חייבים לבצע ואסור לכם לוותר עליה בשום מחיר.

מה כולל בדק בית בנהריה?

בדק בית בנהריה הינה בדיקה אשר מתייחסת לכל המרכיבים של הבית ומתמקדת בליקויי בניה – מהמהותיים ביותר, כמו השלד וחומרי הבניה, מערכת החשמל, אינסטלציה, איטום, נזילות וכדומה, ועד למרכיבים הקטנים ביותר כמו הכלים הסניטריים, האלומיניום, הטיח, הצבע ועוד. מדובר בבדיקה מעמיקה מאוד אשר נותנת לכם מבט אמיתי על הדירה כולה ומאפשרת לכם לקבל החלטות טרם הכניסה.

בנוסף, הדו"ח כולל גם פירוט על כל התיקונים שיש לבצע. לדוגמה – לא יהיה כתוב בדו"ח רק "מערכת איטום לקויה" אלא פירוט ממשי כמו "נדרש איטום מחודש בגג המבנה", "נדרש איטום חיצוני מסוג מסוים" ובנוסף את עלות התיקון המשוערת שרלוונטית מאוד בדירות יד שנייה ועשיות להשפיע על מחיר הקניה.

פלס 0.60 מ' דיגיטלי
פלס 0.60 מ' דיגיטלי לבדיקת שיפועים במרפסות ובמקלחונים

האם כדאי לבצע בדק בית במהלך בניה?

אם אתם נמצאים בשלבי בניה של הבית שלכם, תוכלו להזמין בדק בית בנהריה עבור השלב הנוכחי בו הבית נמצא, ואפילו מראש לקבוע כמה נקודות בדיקה. בדיקה מהסוג הזה תאפשר לכם לזהות ליקויי בניה בשלב מוקדם יותר, בשלב בו התיקון הרבה יותר פשוט. לדוגמה, חשבו מה יקרה אם לאחר סיום הבניה תגלו כי הצנרת הותקנה בצורה לא נכונה ויש דליפה תחת המרצפות. במקרה כזה יתכן ויהיה צורך לשבור את הריצוף החדש, ואם תגלו את זה מוקדם יותר תוכלו לפתור את זה מהר יותר ובקלות רבה יותר.

מה צריך לבדוק לפני שמזמינים בדק בית?

לפני שאתם מזמינים שירות של בדק בית עליכם לבדוק היטב את החברה בה אתם עומדים לבחור. וודאו כי הבדיקה תבוצע על ידי מהנדס או הנדסאי בניין מומחה ובעל ניסיון רב במבנים מהסוג שלכם, וכן וודאו כי החברה עובדת עם ציוד משוכלל ומתקדם המאפשר לה לאתר גם ליקויים נסתרים וכאלו שלא ניתן להבחין בהם ללא הציוד הזה (כמו רטיבות נסתרת או נזילה בצנרת שעדיין לא עברה את הקירות או הרצפות).

מד אור לוקס
מד אור לוקס משמש לבדיקת הבדלי גוון בקרמיקות/מרצפות

בדק בית בנהריה לדירות חדשות מקבלן ודירות יד שנייה

בין אם רכשתם דירה חדשה מקבלן או דירה יד שניה אל תתפשרו על ביצוע בדיקות מקיפות, הבדיקות מבוצעות ע"י הנדסאי בניין מורשה ומוודאות שתקבלו בדיוק את מה ששילמתם,

מד רטיבות פרוטימטר
מד רטיבות פרוטימטר לבדיקת רטיבויות ואינדיקציה לגבי מקור הרטיבות