בדק בית בנתניה

בדק בית בנתניה לפני רכישה של בית, ולא משנה אם מדובר בבית פרטי או בדירה קטנה, או בבית חדש או ישן, יכולה לחסוך לכם הרבה מאוד כסף ולחסוך מכם לא מעט כאבי ראש. דו"ח בדק בית הוא דו"ח שתקבלו בסיום הבדיקה של הדירה או הבית והוא כולל מידע מפורט על כל חלק וחלק בדירה, עד אל הפרטים הקטנים ביותר.

באמצעות הדו"ח הזה אתם יכולים לקבל נקודת מבט הרבה יותר נכונה ומדויקת על הדירה או על הנכס ואתם יכולים לדעת מה השווי האמיתי שלו, האם בכלל כדאי לכם להשלים את הרכישה, וגם אם כן – אילו פעולות כדאי לכם לבצע עוד לפני הכניסה לבית, או מיד עם המעבר, בכדי להפוך את הבית לראוי יותר למגורים ולמנוע בעיות עתידיות שיצוצו פתאום.

מתי יש לבצע בדק בית בנתניה או בכל אזור השרון?

ישנם כמה מקרים בהם כדאי לבצע בדק בית בנתניה:

  • לפני רכישה של דירה או בית חדש
  • לפני שיפוץ של דירה ישנה, בכדי לאפיין את החלקים החשובים ביותר לתיקון או שיפוץ, גם אם הם נסתרים או שמדובר בבעיות שעדיין לא צצו על פני השטח.
  • אחרי שיפוץ מסיבי של דירה או בית.
  • לפני כניסה לדירה או בית חדש, בין אם מדובר בדירה בבניין חדש ובין אם מדובר בבניה של בית פרטי.
  • לאחר סיום תהליכי שיפוץ או תמ"א 38 בבניינים.

איך בודקים רטיבות נסתרת?

אחת הבדיקות הכללות בבדק בית הינה בדיקה של רטיבות אשר נסתרת בקירות או מתחת למרצפות. בכדי לאבחן בעיות כאלו, גם אם הן לא נראות לעין, משתמשים בכלים מקצועיים מיוחדים ומצלמה טרמית אשר מאפשרים לראות את הרטיבות גם אם היא לא נראית לעין, ולמצוא את המקור אשר מוביל לאותה רטיבות – בין אם מדובר בצנרת פגומה, בעיה באיטום של הקירות, פיצוץ באחד הצינורות או כל גורם אחר.

פיקוח בניה תמ

למה חשוב לבצע בדיקת קרינה?

בדיקה חשובה מאוד שלא רבים חושבים עליה, וחשוב מאוד לבצע במיוחד לפני רכישה של נכס היא בדיקת קרינה. בשנים האחרונות יש הרבה יותר מודעות והוכחות מחקריות להשפעה על הקרינה על בני האדם, ולכן אם אתם עומדים לרכוש בית מגורים חדש, חשוב שתהיו בטוחים כי רמות הקרינה באזור לא מסוכנות, ואם כן – וותרו על הרכישה של הנכס הזה.

האם בדק בית כולל גם בדיקת חשמל?

בהחלט כן! אחת הבדיקות החשובות בבדק הבית הינה בדיקה של מערכת החשמל לעומק.