בדק בית בצפון – בדיקה מקיפה ע"י בודק מוסמך

נכנסים לדירה חדשה או יד שנייה בצפון? באו לעשות את הצעד בבטחן ובראש שקט עם זק שירותי הנדסה. בדק בית בצפון או בכל אזור אחר הוא אחד הבדיקות הקריטיות שיש לבצע, הבדיקה נועדה בראש ובראשונה למנוע מכם הרבה כאב ראש ועוגמת נפש מליקויים שעשויים לצוץ עם הזמן.

דירה היא לרוב הרכישה היקרה ביותר שאדם עושה בחייו ובכדי להבטיח תמורה מלאה לכספו, הבדיקה הכרחית בהחלט!

בודק מבנים מוסמך

הקבלן נותן אחריות אז למה צריך גם לשלם על בדק בדק?

זה נכון, הקבלן אומנם נותן אחריות על דירה חדשה שמוסר לפי "חוק המכר" אבל יש לזכור שבניית דירה ובניין זה עסק מורכב מאוד עם המון מכלולים ופועלים. ובהיעדר פיקוח חיצוני רציני ואובייקטיבי, נוכחנו במקריים שקבלנים מעגלים פינות, מזלזלים ואף מצפצפים על התקנים.

את הנזק אתם עלולים להרגיש תוך זמן קצר וכמובן לדווח לקבלן, אבל מרגע זה אנחנו יכולים להעיד שהדברים לא תמיד מסתדרים כמו שהיו אמורים להיות. אם הקבלן נוהג בהגינות ומגיע מיד לתקן כנראה שאנחנו היינו היום מחוסרי עבודה, לדיירים קשה מאוד להתמודד עם קבלנים חזקים שמבינים את התחום ובמקרים מסוימים לא רק שלא מגיעים לתקן אלא מבצעים חילופי האשמות עם הדיירים לגבי אחריות הנזק.

כשעומד לצידכם הנדסאי בניין מוסמך עם דוח מפורט על מהות ואחריות הנזק שכביל גם בבית משפט, אף קבלן לא ינסה להתחמק מכם.

היתרון קריטי לביצוע בדק בית בדירות יד שנייה

אם מצאתם בית שאהבתם ואתם נמצאים במשא ומתן על המחיר, זה בדיוק הרגע לעשות בדיקה יסודית גם במקומות שלא רואים, בתים ישנים או כאלו שניבנו בעשור אחרון לרוב אינם מתוחזקים וסובלים מבעיות שונות הקשורות לבלאי, בחלקם המצב לא קריטי ואפשר לחיות עם זה אבל ישנם בעיות משמעויות שעם הזמן הם הלכו והתעצמו והדבר עשוי להשפיע על ההחלטה אם לקנות או על המחיר הסופי שהתקזז בעליות התיקון.

אילו בדיקות מבצעים – הדובדבן שבקצפת

הבדיקות שמבצעים לרוב זהות בין החברות השונות וכאן בא לידי ביטוי האיכות והניסיון להבין מהיכן תבוא הצרה, לעתים אף צריך קצת להתאמץ כדי למצוא כשלים אבל זו עבודת מה שמבדיל אותנו מאחרים.

מכלול הבדיקות מהותיים שנבדקים הם:

 1. התאמה לתכנית ומפרטי הבית המקוריים
 2. בדיקת ריצוף – ושיפועי ריצוף תקן 1555/3
 3. בדיקת חיפויים – פנים וחוץ תקן 2378, 1555/2
 4. בדיקת קירות – עובי, מישוריות התאמה לתקן 789, 1920
 5. נגרות – עבודות עץ, דלתות פנים תקן 23
 6. מסגרות -ממד, מעקות, דלת כניסה בתקן  4422, 5044, 1142
 7. אלומיניום – בדיקת חלונות, דלתות, מעקות בתקנים 1068, 4068, 1099, 1142
 8. אינסטלציה – בדיקת המערכת, כלים סניטרים בתקן 1205
 9. חשמל – בדיקה חזותית בהתאמה לתקנות חברת החשמל
 10. רטיבות – בדיקה עם מכשירם מתקדמים
 11. איטום – תקן 752
 12. מדרגות  – האתה לתקן תכנון ובניה בישראל

מה מקבלים בסיום?

אנחנו תמיד שואפים לבוא בגישה חיובית ולקוות שהדברים נעשו כנדרש, אבל במקרה של רשלנות, כשלים וכשלים בטיחותיים בפרט אנו ניתן לכם את כל הכלים להתמודד, אנו מנפיקים דוחות מסודרים המפרטים לעומק את הליקויים ומצרפים את הערכת שווי התיקון, הדוחות שתקבלו כבילים במוסדות המשפט למקרה שהאחראי למחדלים לא ייקח אחריות לתיקונם.

כשאנחנו נחתום לכם שהבית ראוי למגורים, אתם באמת יכולים להיות רגועים להמשך הדרך, אתם מוזמנים לפנות אלינו בכל שאלה או בעיה ונשמח לעמוד לשירותכם בטל': 054-313-2842