בדק בית בקריות – מקיף ברמה הגבוה ביותר

מחפשים בדק בית בקריות? אתם מוזמנים לדבר איתנו, זק שירותי הנדסה בניהולו של עידן זק, הנדסאי בניין עם ידע וניסיון של מעל שתי עשורים בתחום, בתחום בדק הבית לניסיון יש תפקיד חשוב ומהווה את היכולת להבחין מהיכן צצות הבעיות כבר מהרגע הראשון של הבדיקה.

כשאתם מזמינים אותנו לבצע עבורכם את בדק הבית, אתם יכולים להישאר רגועים כי מכאן וואילך אנחנו שומרים על האינטרסים שלכם עם זה מול הקבלן המבצע או מול בעלי הבית במידה ומדובר בדירה יד שניה. את כלל הליקויים שימצאו אתם תקבלו באמצעות דוח מסודר שמפרט במדויק את הבעיה, הפתרון והעלות הנדרשת, הדוח גם כביל בבית משפט במידת הצורך.

בדק בית בקריות – הבדיקות הקריטיות

האומנם בקריות יורדים כמויות גשמים גדולים יותר בחורף לעומת המרכז והדרום אבל לרוב בדירות בישראל אין פערים משמעותיים המצריכים בדיקות מיוחדות. הבדיקות הקריטיות הראשוניות הם המבנה והשלד, בישראל יש תקן ברור בנוגע לאופן הבניה והחומרים ורואי שהבניה תעמוד בהם, מעבר לכך מבצעים בדיקות לכל מכלול הדירה כגון: איטום אינסטלציה, נזילות, ריצוף, קירות ועוד.

להלן הבדיקות המהותיות בדירה

 1. בדיקת מבנה ושלד
 2. בדיקת תוכנית הדירה
 3. איטום בהתאמה לתקן
 4. רטיבות גלויה ונסתרת
 5. בדיקת חיפויים
 6. בדיקת ריצוף
 7. בדיקת קירות – מישוריות, אנכיות
 8. נגרות – דלתות פנים
 9. מערכות אינסטלציה וכלים סניטרים
 10. חשמל
 11. אלומיניום – חלונות ,מעקות
 12. מדרגות – לפי תקן תכנון ובניה
פלס 0.60 מ' דיגיטלי
פלס 0.60 מ' דיגיטלי לבדיקת שיפועים במרפסות ובמקלחונים

באיזה שלב כדאי לבצע בדק בית?

בדק בית בקריות חשוב מאוד לבצע בשלב הראשוני לפני שמסכמים על מחיר הנכס או לפני שנכנסים אל הדירה. אם מדובר בדירה חדשה מקבלן בדק הבית יאפשר לכם לדרוש ליקויים במצב בו אתם עדיין לא מתגוררים בדירה כך שהקבלן לא יכול לטעון כי אתם ביצעתם את הנזק האמור, ובמידה ומדובר בנכס מיד שנייה בדק הבית בדירה יד שנייה יאפשר לכם להתמקח על המחיר ולדרוש לשלם את המחיר האמיתי ששווה הנכס לאחר כל ההוצאות שתצטרכו להוציא על התיקונים של הליקויים הללו, או לדרוש מבעלי הנכס הנוכחיים לבצע את התיקונים עבורכם.

מד אור לוקס
מד אור לוקס משמש לבדיקת הבדלי גוון בקרמיקות/מרצפות

האם יש בדיקות חיוניות אשר מיוחדות לנכס בקריות?

אם אתם עומדים לרכוש נכס בקריות אשר נמצא במקום קרוב לים חשוב מאוד לבצע בדיקת לחות, רטיבות ועובש, בדיקה לחלקי האלומיניום במבנה ועוד בדיקות ספציפיות אשר בודקות את ההשפעה על המבנה כתוצאה מהקרבה אל הים. במיוחד בדירות יד שניה מדובר בבדיקה חשובה מאוד ויתכן כי יתגלו בה בעיות המצריכות טיפול מידי וחשוב שתדעו זאת לפני החתימה על העסקה.

מי מבצע את הבדיקה?

בדק בית בקריות מבוצע על ידי מהנדס או הנדסאי בניין בעל ניסיון רב, ואם מדובר בדירה הקרובה אל הים או באזורים מיוחדים, חשוב שיהיה זה מהנדס או הנדסאי בעל ניסיון בבדיקת דירות מהסוג הזה. מדובר בבעל מקצוע מומחה אשר יגיע עם ציוד ייחודי ומתקדם, ולעיתים גם יעזר בבעלי מקצוע נוספים על מנת להשלים את כל הבדיקות ולספק לכם דו"ח מלא על המבנה.

מד זוית דיגיטלי – מכשיר זה משמש לבדיקת זויות בין קירות
מד זוית דיגיטלי – מכשיר זה משמש לבדיקת זויות בין קירות

מה אפשר לעשות עם דו"ח בדק בית?

דו"ח בדק בית יכול לעזור לכם בניהול משא ומתן ברכישה של בית מיד שנייה, הוא יכול לאפשר לכם לדרוש תיקונים מהקבלן בדירות חדשות ובמקרה בו אתם מגיעים לתביעה משפטית – מדובר בדו"ח שהינו קביל לחלוטין בבית המשפט ומאפשר לכם להוכיח את הטענות שלכם בדבר הליקויים האמורים כך שתוכלו להציג את הטענות שלכם באופן מוכח בבית המשפט ולקבל את ההתייחסות הראויה.

מד רטיבות פרוטימטר
מד רטיבות פרוטימטר לבדיקת רטיבויות ואינדיקציה לגבי מקור הרטיבות
סגירת תפריט
ניכנסים לדירה חדשה או יד שניה?
אצלנו תקבלו את בדק הבית הכי מקיף שיש
דברו איתנו ונשמח לעמוד לשירותכם
דילוג לתוכן