בדק בית מחיר

לקראת בדיקה של דירה ישנה או חדשה שאתם רוכשים או אפילו שוכרים לטווח ארוך, יש כמה פעולות חשובות שצריך לעשות. אחת מהן היא בדק בית. לקראת הזמנה מקצועית יש כמה שיקולים, ישנם מספר פרמטרים לקחת בחשבון, ואחד מהם הוא המחיר. בדק בית מחיר משתנה בהתאם למספר פרמטרים כדוגמת גודל המבנה ומעבר לכך חשוב שתדעו שאצלנו תקבלו מחיר הגון וישר!.

מד רטיבות פרוטימטר
מד רטיבות פרוטימטר לבדיקת רטיבויות ואינדיקציה לגבי מקור הרטיבות

מה כולל במחיר בדק בית?

  • דו"ח איש המקצוע לבדק הבית מוצג לעיתים בבית המשפט כראיה במשפט שהוגש על ידי אחד הצדדים. במצב זה מוגשים לבית המשפט שני דוח"ות זה מהמוכר וזה מהקונה. כל אחד מעמיד מומחה מטעמו. כמו בתחומים אחרים בשוק הפרטי גם בתחום בדיקת הליקויים אין מחיר אחיד. בנוסף למחיר הבסיסי גובה כל חברה תוספות מחיר שונה, ולכן חשוב שהמומחה מטעמכם יהיה מקצועי ובעל ניסיון רב. כשאתם שוכרים את שרותיו של עידן זק אתם מקבלים מומחה מקצועי ומיומן ובעל ניסיון רב בתחום ניהול ופיקוח בניה וכתיבת דוחות הנדסאים
  • לא אחת מוגשות תביעות הדדיות לבית המשפט בגלל דו"ח בדק הבית שנעשה על ידי איש מקצוע ואחד הצדדים אינו מקבל את מסכנותיו (בדרך כלל המוכר). התובע רשאי להוסיף את עלות הדו"ח ולתבוע החזר מהנתבע. כל סעיף מהלקויים בדו"ח מתומחר, בסיומו של הדו"ח יש אומדן כללי לתיקון הליקויים מה שיכול לתת למזמין העבודה תמונה לגבי הוצאות הקשורות לעסקה.
מד זוית דיגיטלי – מכשיר זה משמש לבדיקת זויות בין קירות
מד זוית דיגיטלי – מכשיר זה משמש לבדיקת זויות בין קירות

המחיר קובע, אבל איך בוחרים חברת בדק בית

בדק בית מחיר תלוי במבנה, בכמות חדרים, בגדול הבית וכו' בחברת זק שירותי הנדסה מבטיחים עבודה מקצועית ברמה הגבוהה ביותר, וזאת מכיוון שיש לה הכלים, הניסיון והידע העשיר ביותר, בכל רמות הבדיקה. הנדסה, תשתית, אדריכלות ועוד – כל העבודה מפוקחת ברמה הגבוהה ביותר, ובדק הבית חוסך לכם התעסקות עם ליקויים עתידיים כמו ליקויים קיימים ונסתרים.

פלס 0.60 מ' דיגיטלי
פלס 0.60 מ' דיגיטלי לבדיקת שיפועים במרפסות ובמקלחונים

מה עושה חברת בדק בית בתמורה לתשלום

העבודה מתחלקת לשתי חלקים, בדיקת הדירה וכתיבת דוח הנדסי. הדוח ההנדסי כולל בתוכו פרטים עבורכם כגון: הצהרה לבית משפט ותיאור הדירה, תיאור הליקויים וסטיה מהתקן, תיעוד הליקוי עם תמונה ממצלמה דיגיטלית, מה דרוש על מנת לתקן את הליקוי, ועלות משוערת לתיקון .חוות הדעת כבילות בבתי משפט.