חברת בדק בית

הסיבה להשכרת חברת בדק בית לעשות את העבודה ברור. לרובינו אין מושג מה צריך לבדוק בטרם אנחנו עושים עסקת רכישת נכס. עידן זק בודק מקצועי וותיק בשוק הבדיקה הם מקצועיים וותיקים בשוק. עלות עבודת חברת בדק הבית נכללת בסך העלויות לרכישת הדירה. בארץ יש מספר גדול של חברות שעושות בדק בית.

חברת מקצועית המתמחה  ביצוע בדק בית ברמה גבוהה מציעה ללקוחות שלה אנשי מקצוע ברמה גבוהה עם ניסיון רב שנים. רוב הבודקים הם יודעי דבר בתחום ובקיאותם בתחום חומרי גלם ומפרטים טכניים מאפשרת להם לבצע בדק בית והוצאת דו"ח בהתאם. חברת זק שירותי הנדסה בבעלות עידן זק מבטיחה לכם בדק בית איכותי שייתן לכם התמודדות מול הקבלן ויחסוך לכם כאב ראש רב

פלס 0.60 מ' דיגיטלי
פלס 0.60 מ' דיגיטלי לבדיקת שיפועים במרפסות ובמקלחונים

שירותי חברת בדק בית

  • בדיקה של דירה חדשה מקבלן כדי לוודא שאין בעיות נסתרות שהקבלן מנסה להסתיר ברמת ההנדסה, תשתית, אינסטלציה, ריצוף, קירות מעקות, רטיבות ועוד.
  • בדיקה של דירה ישנה / יד שנייה לקנייה ולרכישה, בדיוק מאותה סיבה.
  • בית שבניתם בעצמכם ואתם רוצים לוודא שהכול תקין ובטיחותי
  • בדיקה של דירה לאחר שיפוץ, שיפוציים כללים שבהם מבוצעים עבודות גדולות כמו הוספת קומה, החלפת מעכות אינטלציה, שבירת קירות וכו' מחייבות בדיקה.

למה תמיד כדאי לעשות בדק בית ולא לוותר

חברות בדק רבות כמו חברתנו שבבעלות עידן זק מעניקה שירות מלא, על בסיס הצרכים שלכם, במחירים טובים מאד. לכן, תחשבו בצורה כלכלית ופשוטה: מחיר בדיקת דירה חדשה או יד שנייה כולל עריכת חוות דעת הנדסית זניחה ביחס לעלות הדירה. 

לגור בדיקה שעברה את מבחני הבדק ועומדת בתקנים המחמירים של תכנון ובניה מעניקה המון שקט נפשי וביטחון להמשך הדרך.

מד זוית דיגיטלי – מכשיר זה משמש לבדיקת זויות בין קירות
מד זוית דיגיטלי – מכשיר זה משמש לבדיקת זויות בין קירות

האם אחריות הקבלן אינה מכסה נזקים ?

חשוב להבין שבעת רכישת דירה חדשה הכן ישנה אחריות המוגנת בחוק שנקראת "חוק המכר" ובו כל רוכש זכאי לתיקון במקרה הצורך, עם זאת עדיין ניתן לראות קבלנים שמזלזלים בחוק ולא פעם מטרטרים את הלקוח בטענות שונות על מהות הנק ומידת אחריותם בו.

תהליך הבדק מגיע לסיטואציה עם היתרון גדול מהסיבה שמגיע מטעמכם בודק מוסמך עם תעודה ומגיש דוח יסודי הכביל בבית מישפט במידת הצורך ובכך אף גורם לא יכול לטעון אחרת.