זק שירותי הנדסה
בדק בית ופיקוח בניה ללא פשרות
פיקוח בניה ללא פשרות
עומדים לצידך בכל פרויקט בנייה
שקופית קודמת
שקופית הבאה

מפקח בניה זק שירותי הנדסה

זק שירותי הנדסה ניהול ופיקוח בניה בניהולו של עידן זק מפקח בניה בעל ניסיון של מעל 20 שנה עוסק בתחום משנת 1998 ומביא ניסיון רב ומומחיות במגוון רחב של פרויקטים. כשבוחרים מפקח בוחרים בעצם בעל מקצוע שיהיה לצידכם עם אינטרס ברור לרדת לפרטי פרטים, אנו מבצעים מגוון רחב של עבודות פיקוח בפריסה ארצית, פנו אלינו בכל שאלה או בקשה ונשמח לעמוד לשירותכם.

יש לכם שאלה? זקוקים ליעוץ? מלאו פרטים ומיד נחזור
בדק בית

פיקוח בניית וילות

נכנסים לבית חדש או יד שנייה  בראש שקט!

כתב כמויות

עריכת כתב כמויות

מעניק שליטה מלאה בהוצאות הבנייה והמון שקט נפשי!

מפקח בניה

פיקוח בניה לבתים פרטיים

שומרים על האינטרסים שלכם בפיקוח על מנהלי העבודה!

פיקוח על שיפוץ

הדרך הנכונה להתחיל ולסיים שיפוץ ללא הפתעות!

מדוע אתם חייבים מפקח בניה?

בין אם אתם בונים, משפצים או משדרגים את הבית אחד הדברים שכדי לחשוש מהם הוא בניה לקויה, אין צורך להוסיף לאיזה נזק בניה לקויה יכולה לגרום, מעבר להוצאות הכלכליות הנוספות שבכך תוסיפו את עוגמת הנפש והשגרה שנהרסת והגעתם לסיטואציה בהחלט לא נעימה.

מדוע זה קורה? בשנים האחרונות אנו עדים ללא מעט רשלנויות בתחום הבניה כגון נזילות, סדקים, בניה רופפת וכו' בניה פרטית או שיפוץ כללי מצריכים חודשים ואף שנים של עבודה, בזמן זה יש הרבה מאוד מקום לחפף, אם זה בחומרים זולים, חוסר מקצועיות או סתם קיצורי דרך שבעתיד יגרמו לנזקים, את כל זאת ועוד אפשר חובה למנוע!

פיקוח בניה

מפקח בניה – תהליכים

אם אתם שואלים את עצמכם  איך ניהול ופיקוח בניה תורם לפרויקט שלכם? יש לכך כמה תשובות שמבהירות עד כמה הכרחי למנות מפקח בכל פרויקט של בניה. מפקח בניה היום הוא חלק בלתי נפרד מתהליך הבניה בתהליך של ניהול ופיקוח בניה מפקח הבניה בודק ומלווה את כל שלבי הפרויקט ודואג כי הבניה תהיה תואמת לתכניות הבניה ותקן תכנון ובניה בארץ.

שמירה על לוחות זמנים

במסגרת ניהול בניה בין השאר מדריך המפקח על הקבלנים השונים לעמוד בלוחות זמנים שונים כדי שתהליך הבניה יבוצע בצורה נכונה ומושלמת. פיקוח בניה מקצועי הוא הביטחון שלכם שהפרויקט ינוהל בצורה נכונה ולפי לוחות זמנים.

ניהול נכון של הוצאות

לכל פרויקט בניה יש עלויות גבוהות, שנובעות מעליות חומרים והקבלן, מפקח טוב יידע לנהל את הפרויקט בצורה נכונה וחסכונית ולמקסם את הרווחיות של הפרויקט. ניהול חסכוני של הפרויקט חשוב מאוד ותפקיד מפקח הבניה לנהל תקציב מסודר וחסכוני. ניהול לא חסכוני של הפרויקט יכול לגרום לעליות מיותרות ונזק כספי למזמיני העבודה, 

אחריות גדולה

למפקח תפקידים רבים ושונים. הוא מלווה את פרויקט הבנייה ברמות שונות.  בודק את כמויות החומרים הנדרשים  לפרויקט, תהליכי הבניה, מדריך את הקבלנים ושומר על לוחות זמנים וטיב העבודה. הוא מוודא שהבניה מבוצעת על פי החוזה אל מול הקבלנים השונים. ושהבניה מבוצעת על פי התכניות המפרטים.