פיקוח וניהול בנייה בחיפה

פקח בניה אחראי מטעם משרד העבודה והרווחה על ביצוע עבודות חברות הבנייה על פי הוראות החוק. בישראל יש אלפי אתרי בנייה וצריך איש מקצוע ברמה גבוהה שיסייע לסיים אותם. לכן קריטי שיהיה פיקוח וניהול בנייה בחיפה ברמה גבוהה כמו של זק שירותי הנדסה בבעלות עידן זק.

מה ההגדרה של פיקוח בניה בחיפה ועבודתו

  • פיקוח וניהול בנייה בחיפה חשוב בכדי לוודא שהעבודה מתבצעת ברמה גבוהה, הן ברמת הזמנים אבל גם באיכות החומרים, תקינות החוזה, הוראות מנהל העבודה וניהול צוות הקבלנים.
  • מפקח בניה בחיפה עוקב אחרי מילוי החוזה בצורה מלאה, והוא בעצם אחראי לשחרר את הקבלן מההתחייבויות שלו מול הלקוח. בנוסף מנהל מפקח הבניה את היומן של העבודה, שבדרך כלל מצוי בשלושה העתקים, ומוודא שהכול נעשה בצורה מקצועית ומלאה, לצד רישום תאריכים וביצוע.
  • מפקח בניה בחיפה רשאי גם לשנות את לו"ז, תוואי והיקף העבודה תוך כדי תנועה, וכל דבר צריך להיות כתוב ביומן לצד תאריכים וחתימות. בתום הרישום, חובה לחתום על ידי מפקח בניה מוסמך כמסמך מחייב. יש להעביר לכל הצדדים העתק של המסמך עד 7 ימי עבודה לאחר החתימה שלו, כדי לבדוק הסתייגויות.

בעבור איזה פרויקטים דרוש פיקוח בניה בחיפה

מפקח מטעם משרד העבודה והרווחה מקבל את הסמכויות שלו ממשרדי הממשלה ואילו מפקח פרטי הוא מהנדס שמתמחה בפיקוח על עבודות בנייה למיניהן. בשנים האחרונות נעשים שיפוצי בניינים בערים השונות במסגרת תמ"א 38. בנוסף, פרויקטים רבים מבוססים על תיקוני שלד, תשתית, וגם שיפוצים, וכמובן את כל מלאכת הביורוקרטיה, שמסייעת למזער נזקים עתידיים, הוצאות, וכאבי ראש מיותרים. אתם צריכים חברה מקצועית שתסייע לכם, כמו זק שירותי הנדסה בבעלות עידן זק.

איך מסייע מפקח בניה בחיפה לאתר ליקויי עבודה

בנוסף, מפקח בניה בחיפה אחראי לבדוק גם ליקויי בניה. כך, שאם יש בניין קיים שעומדים לרכוש בו דירה, או שאם יש בעיות תשתית והנדסה. בעקבות התפתחות תחום הפרויקטים המורכבים בארץ בשנים האחרונות, על המפקח גם אחריות לתשתית הבניין ולעבודה הבטוחה של הצוות.

אם אתם מעוניינים בעבודה מקצועית ברמה גבוהה, החברה המנוסה ביותר בישראל היא זק שירותי הנדסה בבעלות עידן זק, שמבטיחה לכם רמה גבוהה של פיקוח וביצוע.