מפקח בניה בשרון

באזור השרון קיימים אתרי בנייה רבים. בהתאם לחוק צריך לבקר באתרים השונים אחת לכמה שבועות מפקח בניה מטעם משרד העבודה והרווחה. לכן, אם אתם רוצים לוודא שהפרויקט שלכם מתקיים על פי התקציב, החוק והזמנים הקבועים – אתם צריכים חברת פיקוח פרטית, מפקח בניה בשרון ברמה גבוהה. בדיוק לשם כך זק שירותי הנדסה בבעלות עידן זק עומדת לרשותכם.

מהי ההגדרה של תפקיד מפקח בניה בשרון

  • מפקח בניה בשרון אחראי בין היתר לתאם בין כל הגורמים, ולוודא שמה שכתוב בחוזה מתקיים הלכה למעשה. במילים אחרות, לבדוק שהכול נעשה ברמה גבוהה של אחריות, בטיחות, הכול על פי החוק, הזמנים והתקציב.
  • מפקח בניה בשרון אחראי על רישום ובירוקרטיה, ומוודא שכול הגורמים עובדים כמו שצריך ולא מעגלים פינות. בין היתר, יש יומן עבודה בשלושה העתקים שרק למפקח יש סמכות לחתום עליו, והוא זה שמעביר את הניירת בין כל הגורמים, ומוודא שהם פועלים בצורה תקינה.
  • מפקח בניה בשרון אחראי לשמירה על לו"ז העבודה, ויכול גם לשנות, לתעדף ולתת הוראות תוך כדי תנועה לקבלני הביצוע.

חשיבותו של מפקח בניה בשרון

אסונות רבים היו נמנעים אם מפקח בניה בשרון היה מגיע בתדירות גובהה יותר לאתר הבניה, שהדו"חות שמוגשים כנגד יזם הבניה ומנהלי העבודה במקום יקבלו יחס רציני יותר. עובדי הבניין שהיו נקנסים על אי חבישת קסדה או על עמידה בגובה ללא רתמה מגינה היו מתייחסים ברצינות לדו"חות אבל באין פיקוח רציף וטענת הקבלנים ומנהלי העבודה הפיקוח לא צריך להיות באמצעותם כל עובד עושה כרצונו. לאור אסונות רבים שקרו בשנים האחרונות באתרי הבנייה השונים בארץ ובכלל זה גם בניה בשרון הוחלט על ידי שר העבודה והרווחה בשיתוף עם גורמי הבניה לחייב כמה שיותר עבודה עם גורמים מקצועיים כמו מפקח בניה בשרון.

מעוניינים לשפר התשתית, הלו"ז ואיכות העבודה? מפקח בניה בשרון יעשה זאת בעבורכם!

חברת זק שירותי הנדסה בבעלות עידן זק יכולה לסייע לכם לסיים את הפרויקט בזמן, בצורה בטוחה, לחסוך לכם ביורוקרטיה ולעבוד על פי הסטנדרט הגבוה ביותר בארץ. אם אתם רוצים חברה מנוסה שיודעת להעניק לכם שירות ברמה גבוהה, זק שירותי הנדסה בבעלות עידן זק היא בדיוק מה שאתם מחפשים.