פיקוח בניית וילות

ניהול ופיקוח בניית וילות ובתים פרטיים דורש עבודה עם הרבה מאד בעלי מקצוע. שלבי הפרויקט הרבים מסובכים מאד, דורשים מקצועיים ברמה גבוהה, תשומת לב לפרטים ואחריות מקצועית רבה. אם אתם בונים בית פרטי, אתם צריכים פיקוח בניית וילות – גם בגלל החוק וגם בגלל שבלי זה, זה פשוט מסוכן. כיום אין כלל ספק, פיקוח בניית וילות מציל חיים, משפר את התוצאה הסופית, וגם תורמת משמעותית לביצוע מבחינת עלות וגימור. לכן, אם אתם צריכים בעל מקצוע שיש לו ראיה רחבה, שיודע לרכז פרויקט כזה, ולהבטיח לכם תוצאה בטיחותית, יפה, במחיר כלכלי הוגן ובזמן שהובטח – אתם צריכים מפקח פרטי שיסייע לכם. זקוקים לעבודת פיקוח? זק שירותי הנדסה בבעלות עידן זק ישמחו לעמוד לרשותכם.

מדוע מפקח בניה מסייע לעבודה טובה יותר

  • פיקוח בניית וילות חשוב מאד, מכיוון שלפעמים יש צורך להזיז פעולות במסגרת העבודה, לפקח ישירות על הקבלן או לוודא דברים ספציפיים. רק למפקח בניה יש את הידע הנרחב והתמונה הכללית.
  • שמירה על הבטיחות היא דבר חשוב מאד. לדוגמה – במקרים שבניית וילה נעשית בגובה נמוך יחסית (שניים שלושה מפלסים בלבד) עדיין צריך לבצע את העבודה בצורה בטיחותית ולהשתמש בכל האמצעים שיש לעשות אותה ולהקפיד על כללי הזהירות על פי חוקי המדינה. במקום שצריך להירתם לרתמת הגנה צריך לעשות זאת. אסור לבנאים לעבוד ללא קסדה לשמירת הראש.
  • התמודדות מול שיטות בנייה שונות, חוקים ותקנות, וכמובן גם ספקים ואנשי מקצוע שונים. כל אחד והאגו שלו. בגלל זה חברת פיקוח כמו זק שירותי הנדסה בבעלות עידן זק מתאימה לעבודה זו ברמה גבוהה מאד.

למה לא לעשות את זה לבד

  • מאד פשוט. כי אין לכם כלים לוגיסטיים, ידע הנדסי, תמונה מקצועית כללית, אישורים ורישיונות. כי אין לכם ניסיון בבניה של וילה, ולכן אין סיכוי שתוכלו לעשות פיקוח בניית וילות ברמה גבוהה, שישמרו על התקציב, הלו"ז והבטיחות.
  • כי אתם לא אנשי בניה, ולכן לא מבינים באיזה חומרים להשתמש, איך לחסוך בלי לעגל פינות או לסכן את הפרויקט ועוד.

אם אתם צריכים פיקוח בניית וילה ברמה גבוהה, זק שירותי הנדסה בבעלות עידן זק ישמחו לעמוד לרשותכם.