זק פיקוח וניהול בניה

חברת בדק בית

הסיבה להשכרת חברת בדק בית לעשות את העבודה ברור. לרובינו אין מושג מה צריך לבדוק בטרם אנחנו עושים עסקת רכישת נכס. אנשי חברות הבדיקה הם מקצועיים וותיקים בשוק. עלות עבודת חברת בדק הבית נכללת בסך העלויות לרכישת הדירה. בארץ יש מספר גדול של חברות שעושות בדק בית. חברת בדק בית ברמה גבוהה מציעה ללקוחות שלה אנשי מקצוע ברמה גבוהה עם ניסיון רב שנים. רוב הבודקים הם מהנדסי בנין יודעי דבר בתחום ובקיאותם בתחום חומרי גלם ומפרטים טכניים מאפשרת להם לבצע בדק בית והוצאת דו"ח בהתאם. חברת זק שירותי הנדסה בבעלות עידן זק מבטיחה לכם בדק בית איכותי, שיחסוך לכם כסף רב.

שירותי חברת בדק בית

  • בדיקה של דירה חדשה מקבלן כדי לוודא שאין בעיות נסתרות שהקבלן מנסה להסתיר ברמת ההנדסה, תשתית, אינסטלציה, ריצוף ועוד.
  • בדיקה של דירה ישנה / יש שנייה לקנייה ולרכישה, בדיוק מאותה סיבה.
  • בית שבניתם בעצמכם ואתם רוצים לוודא שהכול תקין ובטיחותי

למה תמיד כדאי לעשות בדק בית ולא לוותר

חברת בדק בית כמו חברת זק שירותי הנדסה בבעלות עידן זק מעניקה שירות מלא, על בסיס הצרכים שלכם, במחירים טובים מאד. לכן, תחשבו בצורה כלכלית קרה ופשוטה: מחיר עבודה כזאת עולה בערך בין 500-2000 שקל, לדירה של עד 90 מטר. זה לא הרבה כסף, ביחס לשיפוץ ענק של השירותים או המקלט בגלל שלא ידעתם על ליקוי סמוי, נכון? חברת זק שירותי הנדסה בבעלות עידן זק עוזרת לכם לעבור לבית שקניתם חדש / יד שנייה, בצורה בטוחה ושקטה.

האם חברת בדק בית גם מתקנת את הליקויים

יש חברות בדק בית רבות גם מבצעות את התיקונים שהן מצאו – אם כי לא תמיד. במקרים שכן, בארץ קיימות חברות בדק בית שמציעות ללקוחות שלהם גם שירותי בעלי מקצוע הקשורים לתיקון ליקויים שנמצאו בהתאם לדו"ח המהנדס כמו חשמלאי, שרברב, רצף וצבע וכל יתר בעלי המקצוע הנדרשים. חברת זק שירותי הנדסה בבעלות עידן זק מבטיחה לכם שירות איכותי עם אנשי המקצוע הטובים בארץ, לרבות תיקונים של הליקויים, על חשבון הקבלן כמובן.

מעוניינים לערוך בדיקה יסודית למבנה? דברו איתנו ונשמח לעזור:
טלפון: 054-3132-842
דוא"ל: sackhome@gmail.com
סגירת תפריט