כמאי

כמאי הוא בעל מקצוע אשר מתמחה בהכנת כתב כמויות, אחד הנושאים החשובים והמהותיים בכל פרויקט בתחום הבניה. מדובר בתפקיד שחייב לאייש אדם מדוייק, בעל אחריות וידע רב, ויש לו אחריות כבירה בכל מה שנוגע בתכנון הפרויקט, עמידה בתקציב וחיסכון בעלויות.

כמאי

מה זה בכלל כתב כמויות?

כתב כמויות זו למעשה טבלה אשר בה מפורטים כל החומרים אשר דרושים עבור פרויקט הבניה, מההתחלה ועד הסוף. בתוך המסמך הזה כמאי חייב להכיל את כל החומרים הנדרשים, כולל חומרים עבור עבודות תשתית ופיתוח של אזור הבניה, חומרי בניה, כלי עבודה, שכירה של צוותי עבודה, משאיות וכלים כבדים וכל דבר נוסף. כתב הכמויות הינו הכרחי גם עבור תכנון נכון של הפרויקט והתקציב, וגם עבור משרד הבינוי והשיכון, שכן מדובר במסמך חובה לצורך קבלת אישורי בניה.

מי יכול להכין כתב כמויות?

אנו בחברת "זק שירותי הנדסה" מציעים לכם שירות של הכנת כתב כמויות על ידי כמאי מקצועי ומומחה בתחום בהתאם לתכנון שלכם, בליווי של הקבלן וכל אנשי המקצוע המעורבים בפרויקט. אנו לוקחים בחשבון את כל התכנון, את התנאים של השטח עליו תבוצע עבודת הבניה, את התוצאה הסופית הרצויה וכמובן, את התקציב שלכם, ובהתאם לכך נכין לכם מסמך כמויות מסודר ומדויק אשר ילווה אתכם לאורך כל הפרויקט.

כיצד כמאי מכין את כתב הכמויות?

בכדי להכין את כתב הכמויות, ולהיות בטוחים כי אנו מגיעים אל המסמך המדויק ביותר, אנו משתמשים בכלים טכנולוגיים מתקדמים ובידע מקצועי של אנשי מקצוע מהטובים בתחום. הידע הרב, לצד הפיתוחים הטכנולוגיים החדשניים ביותר בתחום, מאפשרים לנו להגיע למסמך כמויות מדויק ואישי במיוחד עבורכם.

במהלך הכנת כתב הכמויות אנו לוקחים בחשבון נתונים רבים כמו עבודות הפיתוח והתשתית, חומרי הבניה הנדרשים, כלי העבודה הנחוצים, צוות העובדים ואנשי המקצוע אשר יהיו צריכים להיות מעורבים בפרויקט ועוד. בצורה הזו אתם יכולים להעריך את העלויות שלכם כבר מראש ולצאת לדרך עם הפרויקט כאשר אתם רגועים הרבה יותר ומנהלים את התקציב שלכם בצורה נכונה יותר.

מה עושים עם כתב הכמויות?

כתב הכמויות משמש למספר מטרות:

  1. לצורך קבלת אישורי בניה ממשרד הבינוי והשיכון יש להגיש מסמך כתב כמויות מדויק ומאושר.v
  2. כתב הכמויות שהוכן על ידי כמאי מקצועי מאפשר לכם להעריך נכון את העלויות שלכם בפרויקט הבניה ומאפשר לכם לתכנן נכון יותר את התקציב.
  3. ניתן לעקוב אחר הכמויות לאורך כל תהליך הבניה ולוודא כי העבודות בפועל תואמות לתכנון שלכם, ואין חריגות תקציב שאולי לא שמתם לב אליהן וישפיעו עליכם מאוחר יותר.

אז למה אתם מחכים? אם אתם מחפשים כמאי מקצועי ומומחה אשר יכין עבורכם כתב כמויות מדויק ונכון עבורכם, פנו עוד היום אל "זק שירותי בניה" ונשמח להציע לכם את השירות הטוב שלנו!